Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Новина/Повідомлення

Прибирання сходових кліток у житлових будинках

  • 21.06.2019

Прибирання сходових клітин та під’їздів – це послуга з управління, вартість якої зазвичай входить в тариф керуючої компанії. Періодичність робіт з підтримання чистоти визначається договором з урахуванням тарифу. Умови, характеристики і частота робіт залежить від наявності ліфтів, сміттєпроводів.

Які роботи повинні проводитися?

За чистотою будинків та прилеглої території в керуючій компанії «Місто для людей Маріуполь» стежать працівники з комплексного прибирання. Якщо з якоїсь причини закріплений за адресою співробітник відсутній, прибирання виконає мобільна бригада.

При цьому важливо знати зони відповідальності житловиків. Так, прибирання прибудинкової території виконується згідно розмежування території. Дізнатися про те, де закінчується прибудинкова територія вашого будинку можна в своїй керуючої компанії або в ДРЖКІ. Також слід знати, що в тариф керуючої компанії «Місто для людей Маріуполь» входить прибирання листя в осінній період. Однак, обов'язок компанії - згребти листя в купи, а за вивезення листя відповідає компанія «Комунальник». Ця ж організація відповідає за вивезення сміття з контейнерів, встановлених біля багатоповерхівок, послуги з вивезення сміття маріупольці оплачують окремо, це не входить в тариф керуючої компанії.

8e935d971000bc6acf7755703d2cd297.jpg

У компанію надходять також заявки від мешканців з проханням прибрати будівельне сміття біля під'їзду. Тут слід пам'ятати, що найчастіше таке сміття утворюється в результаті ремонту, який проводять самі мешканці. Вивіз великогабаритного будівельного сміття не входить в тариф, прибрати його повинні власники квартири, в якій проводився ремонт. У тариф закладено прибирання ліфтів, підвалів і горищ. Ліфти прибирають тільки в будинках з 9-ю і більше поверхами по необхідності. Підвали та горища - 2 рази в рік. Двічі на рік також проводять дератизацію та дезінсекцію. Якщо проведена обробка не дала відчутних результатів, роботи виконають повторно. Якщо вас і ваших сусідів атакують щурі, таргани і мошки, не потрібно чекати графіка, просто зробіть заявку на проведення дострокової санобробки по телефону контакт-центру або в центрі обслуговування клієнтів.

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам