Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Новина/Повідомлення

Графік прибирання під’їздів житлових будинків: хто повинен складати?

  • 20.05.2019

Прибирання прибудинкової території багатоквартирного будинку - чий це обов'язок? Чи входить в обов'язки КК прибирання під'їзду, знають в керуючій компанії «Місто для людей Маріуполь».

Жителів дуже часто хвилює питання забезпечення порядку в під'їздах і дворах багатоповерхових будинків. Адже якщо у своїх квартирах ми прибираємо регулярно, то щодня проходячи через брудний під'їзд відчуваємо не тільки естетичне незадоволення, а й контактуємо з масою пилу і бруду - джерел хвороботворних, а то і небезпечних для людини мікроорганізмів.

У будинках, що обслуговуються компанією «Місто для людей Маріуполь», послуга з прибирання під'їздів і прибудинкової території входить в тариф обслуговування. Види робіт і періодичність їх проведення прописані в договорі на обслуговування. Найчастіше цей перелік складається для типових будинків. Якщо, з якоїсь причини, в договорі вказана послуга, здійснювати яку немає технічної можливості (наприклад, прибирання ліфта, а ліфта у вашому будинку немає), то потрібно повідомити про це в керуючу компанію, після чого перелік послуг і тариф буде змінено.

Якщо мешканці незадоволені якістю прибирання, вони також можуть повідомити про це в керуючу компанію, яка прийме відповідні заходи, щоб виправити ситуацію. При необхідності, мешканці можуть вибрати потрібні їм види і періодичність робіт, прописавши це в договорі з компанією.

Які роботи повинні проводитися?

За чистотою будинків та прилеглої території в керуючій компанії «Місто для людей Маріуполь» стежать працівники з комплексного прибирання. Якщо з якої-небудь причини закріплений за адресою співробітник відсутній, прибирання виконає мобільна бригада.

При цьому важливо знати зони відповідальності житловиків. Так, прибирання прибудинкової території виконується згідно розмежування території. Дізнатися про те, де закінчується прибудинкова територія вашого будинку можна у своїй керуючій компанії або в ДРЖКІ. Також слід знати, що в тариф керуючої компанії «Місто для людей Маріуполь» входить прибирання листя в осінній період. Однак, обов'язок компанії - зібрати листя в купи, а за його вивезення відповідають інші комунальні підприємства міста. За вивезення сміття з контейнерів, встановлених біля багатоповерхівок. наприклад, відповідає компанія "Комунальник", а послугу за вивезення сміття маріупольці оплачують окремо, це не входить в тариф керуючої компанії.

У компанію надходять також заявки від мешканців з проханням прибрати велике сміття біля під'їзду. Слід пам'ятати, що найчастіше таке сміття утворюється в результаті ремонту, який проводять самі мешканці. Вивіз великогабаритного будівельного сміття не входить в тариф, це - обов'язок власників квартири, в якій проводився ремонт.

У тарифі закладено прибирання ліфтів, підвалів і горищ. Ліфти прибирають тільки в будинках з 9-ю і більше поверхами за необхідності. Підвали та горища - 2 рази в рік. Двічі на рік також проводять дератизацію та дезінсекцію. Якщо проведена обробка не дала відчутних результатів, роботи виконають повторно. Якщо вас і ваших сусідів атакують щурі, таргани і мошки, не потрібно чекати графіка, просто зробіть заявку на проведення дострокової санобробки по телефону контакт-центру або в центрі обслуговування клієнтів.

01ff52e34dd733e6309d2a5c72b80a92.jpg

94e50a1bcaad84e17594df16360678c8.jpg

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам