Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Новина/Повідомлення

“Місто для людей Маріуполь” закликало політичні сили не маніпулювати виборцями

  • 22.03.2019

21 березня біля головного офісу компанії “Місто для людей Маріуполь” зібралось декілька десятків людей, які вимагали зустрічі з керівництвом. Саме в цей час в офісі проходила оперативна нарада. У Центрі обслуговування клієнтів робота велась у штатному режимі, що не завадило мітингувальникам увірватись в приймальню та скандувати свої вимоги.

 По закінченні наради керівництво компанії запросило протестуючих на зустріч. Один з організаторів мітингу представився помічником депутата однієї з політичних партій, ще декілька представників – головами ОСББ. Вислухавши загальні вимоги учасників мітингу, запропонували в індивідуальному порядку озвучити свої претензії, щоб потім надати ґрунтовну відповідь на кожне питання.

 Присутні в кабінеті погодились на запропоновані умови та спустились до ЦОКу. Для зручності і запобігання утворенню черги прийом громадян одночасно проводили як спеціалісти центру обслуговування, так і керівництво компанії. Загалом із кількох десятків мітингуючих безпосередньо з проблемами звернулись 14 осіб. При цьому 6 заявок стосувались переходу будинків на самообслуговування ОСББ та затримки з розірвання договорів про управління багатоквартирним будинком компанією “Місто для людей Маріуполь”.

 Офіційно повідомляємо, що наша компанія не створює зі свого боку жодних перешкод щодо бажання мешканців будинку змінити форму управління на ОСББ та перейти на самообслуговування. У той же час, нами зафіксовані непоодинокі випадки подання документів щодо розірвання діючого договору про управління багатоквартирним будинком, оформлених з порушенням чинних норм законодавства України. З огляду на це, розгляд кількох заяв було дещо затримано. На даний час відповіді на звернення підготовлені, про що адресатам повідомлено в телефонному режимі.

 Усі інші питання, озвучені під час зустрічі, стосувались проведення планових ремонтних робіт конструктивних елементів та інженерних мереж будинків. Заявникам будуть підготовлені відповіді з поясненням умов, які необхідні для виконання бажаних робіт та їх терміни.

 Також компанія “Місто для людей Маріуполь” повідомляє, що згідно зі Статутом виконує лише функції з управління житловим і нежитловим фондом і не має відношення до жодної з політичних сил. У зв’язку з чим звертається до активістів і представників політичних партій та об’єднань з проханням не використовувати клієнтів та штатні ситуації, які виникають під час обслуговування будинків, для власного політичного піару напередодні президентських виборів.

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам