Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Новина/Повідомлення

Місто для людей Маріуполь проводить планову дератизацію будинків

  • 06.03.2019

Щур – надзвичайно живуча тварина. Існує думка, що навіть, якщо розпочнеться ядерна війна, вижити вдасться лише щурам, або ж вони будуть останніми серед тих, хто загинув. Це одна з найбільших проблем великих міст, побороти їх – майже нереальне завдання.  

Спеціалісти, які займаються дератизацією, підтверджують, що винищити щурів на окремій території просто неможливо, а обробка спеціальними засобами проводиться з метою стримувати популяцію щурів.

Зі слів головного інженера керуючої компанії "Місто для людей Маріуполь" Євгена Філіна, протягом останніх місяців до управителя надійшло майже півтисячі заявок з проханням знищити щурів. Важливо розуміти, що обробка по факту появлення гризунів не дасть бажаних результатів. Саме тому необхідно дотримуватись системного профілактичного обслуговування не лише будинків, а цілих районів та усього міста. Інакше, щури просто будуть мігрувати з одного будинку до іншого.

Ще одна проблема – в Маріуполі дуже важко було знайти порядного підрядчика, який би дотримувався санітарних норм.

У лютому поточного року ми підписали контракт з ТОВ "СПК «Ліквідатор», - розповів Євген Філін. - На даний момент проводиться дератизація як за заявками, так і з профілактичною метою, адже ми працюємо на випередження. Спеціалісти підрядника після огляду приміщень проводять обробку сучасними засобами для боротьби зі шкідниками, які забезпечують швидке позбавлення і захист від гризунів на тривалий час. Таким чином, ми разом турбуємось про безпеку та здоров’я наших клієнтів.

Дізнатись, чи є ваша адреса у переліку будинків, які будуть оброблені найближчими днями, можна на нашому сайті. 

Якщо, з якоїсь причини, вашої заявки немає у списку, прохання зателефонувати до колл-центру:
(0629) 48 48 00, (067) 400 10 20.

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам