Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Звіт

Планове тренування з протипожежної безпеки

  • 18.01.2019

У жовтні зі спеціалістами компанії «Місто для людей Маріуполь» було проведено планове тренування з протипожежної безпеки з метою перевірки стану утримання та підготовки до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту; стану підготовки керівного складу органів управління; функціонування локальної системи оповіщення та організації порядку доведення до персоналу інформації про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, якість організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Так, згідно тактичному задуму, на 2-му поверсі в результаті короткого замикання – виникла пожежа.

В результаті тренування працівники отримали навички дій під час введення режиму підвищеної готовності:

- Організація роботи комісії з питань надзвичайних ситуацій, приведення у готовність системи зв'язку та обміну інформацією, вжиття заходів щодо захисту персоналу та забезпечення сталого функціонування підприємства, установи, організації; організація і здійснення заходів з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж із залученням необхідних сил та засобів.

- Забезпечення взаємодії з органами управління і силами, визначеними для проведення спільних заходів і робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. - Організація основних видів забезпечення під час дій у зоні надзвичайних ситуацій.

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам