Call Center Цілодобовий: +38 (0629) 48 48 00, +38 (067) 400 10 20

Новина/Повідомлення

Заміна ділянки труби холодного водопостачання проспект Металургів, 174

  • 21.11.2018

Сплачуєш квартплату - отримуєш результат. Фахівці керуючої компанії "Місто для людей Маріуполь" продовжують поточні ремонти житлового фонду, який вони обслуговують.

Наша знімальна група проінспектувала місця виконання робіт та поспілкувалася з місцевими жителями.

Під'їзди багатьох маріупольских багатоповерхівок немов після воєнних дій - скрізь дірки, пошарпані стіни та розбиті підлоги. Де не де люди самі збирали кошти та робили ремонт, адже колишніми ЖЕКами ремонти майже не проводились. В жахливому стані перебувають інженерні мережі в підвалах будівель. За оцінками експертів, близько 70 відсотків теплових вузлів потребують капітальних ремонтів. Через суттєве зношення труб холодного, гарячого водопостачання та опалення мешканці регулярно страждають від аварійних ситуацій.

Так, кілька днів тому в будинку за адресою проспект Металургів, 174 сталася аварія - порвало трубу холодного водопостачання на вводі. Аварійна бригада оперативно перекрила воду, однак для вирішення проблеми потрібно було провести ремонтні роботи. Сьогодні бригада спеціалістів виконала роботи по заміні ділянки труби холодного водопостачання. Постачання води в квартири відновлено.

З початку листопада від маріупольців надійшло близько 8 тисяч заявок щодо поточних ремонтів багатоповерхівок. Більше 6 тисяч заявок вже виконані. А це - ремонт під'їздів, цоколю, ганків, покрівлі, а також внутрішньобудинкових мереж.

Натепер поточні ремонти закладені до тарифу на обслуговування будинків. За часів комунальних ЖЕКів цього не було. Тож, сплачуючи квартплату, маріупольці сьогодні мають можливість отримувати якісні послуги. Всі проплати, які робляться мешканцями, надходять виключно до фонду даного будинку, і не переходять на інші будинки. Кошти залишаються на рахунку певного будинку і використовуютсья виключно для ремонту цього будинку.

  • Україна, м.Маріуполь,
    вулиця Грецька, 33
  • +38 (0629) 48 48 00
    +38 (067) 400 10 20
  • office@mdl-mariupol.com.ua
    Написати нам